Zalety i wady przesyłek kwiatowych

Jeżeli szukasz nietuzinkowego prezentu, chcesz sprawić komuś radość bez względu na okazję najlepszym rozwiązaniem są kwiaty w pudełku. Idąc z duchem czasu wprowadziliśmy do swojej oferty flower box, który łączy w sobie klasykę oraz nowoczesność. Eleganckie i świeże róże w pudełku to hit ostatnich tygodni w naszej poczcie, kwiatowej przesyłce Kraków.  Na terenie całego miasta gwarantujemy darmową dostawę.

Przewaga kwiaciarni internetowych nad tradycyjnymi jest bezsprzeczna. Można bowiem złożyć zamówienie na dowolny bukiet kwiatów bez wychodzenie z domu. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Warto jednak dokładniej zapoznać się z zaletami i wadami tego typu rozwiązania. Do grona liderów kwiaciarni online należy Kwiatowa Przesyłka Kraków, która dostarcza bukiety praktycznie do każdego miejsca na świecie. Ogromnym plusem tej konkretnej kwiaciarni jest to, że klient nie płaci za przesyłkę. Cena obejmuje tylko i wyłącznie koszt wybranej wiązanki.

Na pewno wielką zaletą jest to, że Kwiatowa Przesyłka Kraków współpracuje z najlepszymi kwiaciarniami w całej Polsce, dlatego też możemy mieć pewność, że zamówione kwiaty będą idealnie się prezentować. Warto podkreślić, że z usług kwiaciarni internetowych korzystają również firmy, które do rozliczenia potrzebują odpowiednich dokumentów. Faktury w formie papierowej dostarcza lokalna poczta. Kwiatowa Przesyłka Kraków wysyła dokumenty również w wersjach elektronicznych.

Każda kwiaciarnia online ma spory wybór bukietów w różnych cenach. Dodatkowo można zamówić kosze słodyczy czy też inne dodatki. Ponadto na stronie internetowej kwiaciarni Kwiatowa Przesyłka Kraków znajduje się wiele produktów w promocji, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić. To my decydujemy czy za zamówienie zapłacimy kartą kredytową, debetową czy też przelewem z konta. Płatności można dokonać również na dowolnej poczcie. Kwiatowa Przesyłka Kraków zrealizuje Twoje zamówienie po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia przelewu.

Nie trzeba wybierać gotowego bukietu, ponieważ można go stworzyć samemu. Wybieramy rodzaj kwiatów, ilość oraz kolor. Sami też decydujemy o tym, jaki napis znajdzie się na bileciku. W tym przypadku ograniczyć nas może tylko i wyłącznie wyobraźnia. Tak skomponowany bukiet lub kosz kwiatów zamówiony w dzień roboczy i opłacony do godziny 16:00 zostanie dostarczony jeszcze tego samego dnia. Wiele jednak osób decyduje się na wybór gotowych wiązanek, ponieważ są one naprawdę piękne.

Kolejną zaletą, którą może poszczycić się kwiaciarnia internetowa jest możliwość dostawy prezentu o określonej godzinie, jeżeli zostanie zamówiony razem z bukietem. Prezent jest wysyłany do oddziału w Krakowie pocztą, Kwiatowa Przesyłka dostarcza go wtedy tak jak bukiet. Tym samym można wybranej osobie sprawić niezwykle miłą niespodziankę.

Dobrze zaopatrzonych i solidnych kwiaciarni internetowych nie jest zbyt wiele. Dokonanie zamówienia w nieznanej firmie może być bardzo ryzykowne. Kwiaciarnia musi dawać gwarancję dostarczenia bukietów o określonej godzinie. Oczywiście mogą zdarzyć się różne nieprzewidziane okoliczności, ale przesyłka powinna trafić do adresata maksymalnie z opóźnieniem wynoszącym do dwóch godzin. Poza tym nie każda firma współpracuje z najlepszymi kwiaciarniami tradycyjnymi, które docelowo realizują zamówienia. Jeśli chcemy mieć pewność, że kwiaty będą odpowiednio wyselekcjonowane i przede wszystkim świeże to należy korzystać z usług renomowanej kwiaciarni, do których na pewno zalicza się Kwiatowa Przesyłka Kraków.

Warto zaznaczyć, że kwiaciarnia online ma również swoje wady. Ceny kwiatów są o kilka procent wyższe, aniżeli w tradycyjnych punktach, jednakże np. Kwiatowa Przesyłka Kraków oferuje darmową przesyłkę, dzięki czemu unikniemy dodatkowych kosztów. Musimy znać adres osoby, której chcemy ofiarować kwiat, a takie dane są czasami trudne do zdobycia. Trzeba się również liczyć z tym, że nasza niespodzianka nie spodoba się obdarowanemu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *